Vytápějte levněji pomocí nové klimatizace! [ tepelného čerpadla ]

Věděli jste, že moderní klimatizace je vlastně klasické tepelné čerpadlo vzduch-vzduch? A umožňuje také levné vytápění interiéru? Rádi vám poradíme.

Zajímá vás, jak vytápět levněji bez velkých investic? Již v roce 2023?

Řešíte vysoké náklady na energie? Jednou z variant je například instalace solární elektrárny,

Důležité je, ale také řešit energetickou náročnost Vašeho domu či bytu a efektivně ji snížit. Největší položkou ve vyúčtování za energie je zcela jistě vytápění v zimních měsících, které může v době energetické krize tuto zimu vystoupat na desítky a dokonce i stovky tisíc.

Naše společnost dodává tepelná čerpadla (klimatizace) a má velké zkušenosti s vytápěním pomocí tepelných čerpadel vzduch - vzduch, které umí v létě také chladit, což je příjemná přidaná hodnota.

Úspora při vytápění tepelným čerpadlem je oproti přímotopu, elektrokotli či vytápění plynem neuvěřitelných 50 - 70 %! (Máme doloženo, rádi vám vše ukážeme...)

Umíme důkladně spočítat a navrhnout řešení přímo pro Váš dům či byt včetně reálných nákladů a výše úspory. Naše ceny za kompletní realizaci tepelného čerpadla (klimatizace) vzduch–vzduch začínají již na velmi nízkých částkách okolo 30 tisíc Kč za kompletní realizaci na klíč! Návratnost je tudíž téměř okamžitá.

Samozřejmostí je také možnost čerpání dotací z programu Nová zelená úsporám a zajištění úspornějšího tarifu na energie díky vytápění elektřinou!

Věděli jste, že tepelné čerpadlo spotřebuje na 1 kWh tepelné energie pouze 0, 2 kWh elektrické energie ?

Dodáváme tepelná čerpadla zejména značek Daikin, Sinclair, Gree či Baxi. Jedná se o ověřené a kvalitní dodavatele, poskytujeme špičkové záruky a servis.

Reálná ukázka úspory topením tepelným čerpadlem oproti elektrokotli s podlahovým vytápěním:

Rok 2019Náklady na vytápění za 3 zimní měsíce činily částku 6 250 Kč - spotřeba činila celkem 2 084 kWh

V roce 2020: Po instalaci tepelného čerpadla činila celková spotřeba energií pouze 609 kWh, Topení stálo tedy jen 1 825 KčCelková úspora tudíž činí přes 70 % !


V případě nahrazení plynového kotle vytápěním tepelným čerpadlem, stejně jako elektrokotle může celková úspora činit i stovky tisíc Kč za zimní sezónu u rodinného domu! Nevěříte? Kontaktujte naše techniky a ti vám rádi předloží veškerou dokumentaci a spočítají úsporu přesně pro Váš dům.

Pozor! Ještě máme volné montážní kapacity pro rok 2023, můžete tak snížit své náklady na topnou sezónu ještě letos. Neváhejte a kontaktujte nás pro rezervaci termínu konzultace!

Zajímá mne to, ale potřebuji více informací!